• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/baymakservisin
  • https://twitter.com/servisicom
    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
BEYLİKDUZU DEMİRDOKUM SERVİSİ-0212 695 17 14   0555 827 98 85

esenyurt demirdokum servis

Esenyurt demirdöküm servisi 0 212 695 17 14 

İstanbul'da Haftanın 7 gün 24 saati 0 212 695 17 14  nolu Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.Aradıgınız zanan telefon başındaki Sizlere aynı gün içinde , bir saat önceden haber vererek servis ihtiyacınızı karşılamaktayız. Geç saatlerdehostesimizden teknik destek isteyin . alınan servis ihbarlarna ertesi gün , istenilen zaman deliminde gidilerek hizmet verilmektedir. Pazar günü çağrı merkezimiz ihbarları alarak , ertesi gün veya müşterinin istediği gün servis hizmetinde bulunmaktadır.

SERVİS OLARAK BİZ MÜŞTERİLERİMİZİN CİHAZLARINI KOBAY OLARAK KULLANMAK YERİNE BU CİHAZLARI UZUN YILLAR KULLANMAKTIR. 

servis olarak bizler sizlerin can güvenliğini ön planda tutarak titiz itinalı çalışmalarımızla uzun yılların verdiği deneyim ve sürekli kendini yenileyen teknik servis konusunda yeniliyen gerekli eğitim ve sertifikalara sahip çalışan arkaşlarımızla hizmetlerimizi kombilerinizin arızaları, bakım, onarım, petek temizleme temizliği konusunda yardımcı olmaktayız. istanbul  geneli farklı şubelermizle gezici mobil ekiplerimizle en hızlı şekilde sizi madur etmeden teknik servis hizmeti veriyoruz.

Tamir işlemimiz , %99 olarak yerinde gerçekleştirilmektedir.Çok az cihazımız atölyeye alınmaktadır. Buda bize müşterinin maduriyetini kısa sürede gidermemize olanak sağlamaktadır.

SERVİS  Güvencesi İle DEMİRDÖKÜM Orjinal Yedek Parça ,Ekonomik fiyat , Periyodik Bakım ,1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz . 

Servis ,Tamir, Memmuniyeti ,Uygun Fiyat ve Yetkin Ustalarımızla alanında rakipsiz olan , DEMİRDÖKÜM Servis İstanbul'luyu (0 212 695 17 14 ) arayın servis sorunlarınıza çözüm bulalım. 

DEMİRDÖKÜM Özel Servisi talepleriniz için 0 555 827 98 85  numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.

İstanbulun en iyi teknik servisi olan DEMİR DÖKÜM ÖzelKombi Servisi ve klima servislerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuşturve de olmaya devam edecektir. 

DEMİRDÖKÜM Servisi  istanbul avrupa geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ve Çağrı Merkazi, TSE belgeli servis  hizmet noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. 

DEMİRDÖKÜM Servisi Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

DEMİR DÖKÜM Özel Servisinde yüksek,  kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur. 
BEYLİKDÜZÜ DEMİRDÖKÜM KOMBİ OLARAK FİRMAMIZ VERMEKTEDİR.
Servis politikamız günümüz şartlarında kombi lerimiz aşırı elekronik oldugundan dolayı tedaş elelektirik dagıtım aş alt yapı itibarıyle valtajlarımızda aşırı dalgalanma oldugundan kombilerimiz ust düzey zarar görmektedir. 
.


BİZ ARAYALIM
Hava Durumu
Anlık
Yarın
28° 32° 22°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret27797