• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/baymakservisin
  • https://twitter.com/servisicom
    • Beylikdüzü demirdöküm servisi 0212 695 17 14
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
BEYLİKDUZU DEMİRDOKUM SERVİSİ-0212 695 17 14   0555 827 98 85              Aramak için tıklayınız. 05558279885

0212 6951714

Avcilar
Beylikduzu
Fatih
Eyup
Esenyurt
Catalca
Bayrampasa
Başaksehir
Bakirkoy
Bahcelievler
Bagcilar
Arnavutkoy
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beykoz
Gaziosmanpasa
Beyoğlu
Bostancı
Buyukcekmece
kucukcekmece
Zeytinburnu
Kartal
Esentepe
Esenler Halkalı

kombi servisi

 avcılar kombi servisi,kombi iç yapısıAvcılar kombi servisi 0 212 695 17 14   0555 827 98 85  avcılar merkez mah,avcılar ambarlı mah, avcılar universite mah,avcılar bld servis tamir bakım onarım

Gün geçtikçe artan doğalgaz faturaları igdaş yüzünden en ucuz ve temiz ısınma alternatiflerinden doğalgaz kombilerinde de tasarruf saglamak çok önemli bir kavram haline geldi.

Doğalgaz faturanızı cep yakmayacak hale getirmek için alabileceğiniz bir kaç tedbir var. Doğalgaz sisteminizin bakımını düzenli yaptırmak cihazınızın ve tesisatınızın ömrünü uzatır. Sorunsuz çalışan bir ısıtma sistemi verimli ısınma demektir. Verimli ısınarak doğalgaz ısıtma sisteminizin tüm kapasitesinden yararlanmış olursunuz. Böylece gerektiği kadar ısıtmayan kombiler veya bakımsızlıktan ısı kaybına neden olan doğalgaz sistemleriyle faturanıza fazladan yük bindirmemiş olursunuz

Uzman bir servise Neden kombi bakımı yaptırmalıyım? 
Günümüzde doğalgazı olan şehirlerin bireysel ısınma ve sıcak su temini için kullanılan kombi cihazları bakımlarının yapılması avantajlarınıda beraberinde getiririr. Kombi bakımının avantajlarıda şu şekilde sıralayabiliriz. Can güvenliği, Mal güvenliği, Enerji tasarrufu, Kombide oluşacak arızaları önceden tespit edilip, daha yüksek maliyetli arızalara sebebiyet verilmemesi. Kombinizin ömrünün uzaması.

Genellikle kombi bakımı kullanıcılar doğalgaz tasarrufu açısından düşünmektedirler. Kombi bakımı yaptırdıktan sonra doğalgaz faturasında fazla bir değişiklik olmadığını görünce kombi bakımının faydalı olmadığı kanaatine varırlar. Bu kesinlikle yanlıştır. Çünkü Kombiniz bakımdan öncede yeterli derecede verimli çalışıyor olabilir. Farklı hava sıcaklıklarından dolayı doğalgaz sarfiyatının düşüp, düşmediğini hesaplamanız mümkün olmayacaktır. Örneğin; hava sıcaklığı 10 derecede iken tüketim farklı 7 derecedeyken tüketim farklı olacaktır. Evde kullandığınız peteklerin hepsi bakımdan önce ve sonra kullanılıp, kullanmadığınız tespiti zor olacaktır. Öncelikle kombi bakımının sadece doğalgaz tasarrufu yapılması için değil, bizim sağlığımız açısından önemin altını çizmemiz gerekir.

Doğalgaz sarfyatında düşüş olmadı diye kombinizi gelecek sonbaharda bakımını yaptırmayı ihmal etmeyelim. Kombideki fark edemediğiniz olası arıza ve kaçaklar kullanıcı tarafından görülmeyebilir. Kombinizde problem olup, olmadığını ancak, yetkili servisler tarafından kesinlik kazanır. Kombinin en ufak bir arızasında dahi can ve mal kaybına neden olabilir. Kombiniz sağlam olabilir, yeni olabilir, hiç arıza yapmamış olabilir, fakat arıza yapmayacağını kimse garanti edemez. En önemlisi; arıza olmadan müdahale edilmesidir. Müdahale ise önceden yaptıracağımız kombi bakımında gerçekleşir. Farkında olmadığımız kombi arıza ve kaçaklarında can ve mal kaybına neden olabilir. Kombi Bakımınızı Bir An Önce Yaptırın , Rahat Edin.

BİZ ARAYALIM
Hava Durumu
Anlık
Yarın
15° 15° 10°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret36430