• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/baymakservisin
  • https://twitter.com/servisicom
    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
BEYLİKDUZU DEMİRDOKUM SERVİSİ-0212 695 17 14   0555 827 98 85

midea klima servisi

midea klima servisi  0 212 695 17 14 
beylikduzu midea servisi ,avcilar midea servisi ,büyükçekmece midea servisi,
küçükçekmece midea servisi ,bakırköy midea servisi ,bahcelievler  midea servisi,bagcılar midea servisi,yemibosna servisi,hadımköy midea servisi .Klima çalışma prensibi olarak belirli bir basınç altında bulunan sıvı akışkanın istenilen sıcaklıkta buharlaştırılması ve buhar halden tekrar sıvı hale döndürülmesidir.Bu sıvılaştırma çevirim malzemesi olan gazın kompresör tarafından emilip sıkılaştırılarak emilmesi işlemidir.

 

Klima cihazında kompresör içersindeki gaz  soğutmayı sağlamaktadır.Bu gazın eksik veya fazla olması cihazında yıpranmalara yol açtığı gibi aynı zamanda fazla enerji tüketimine de neden olmaktadır.

 

Tüm elektronik cihazların olduğu gibi klimaların da periyodik bakıma ihtiyaçları vardır.Mevsimine göre klimanın içerisine doldurulacak gazın basıncı cihazın performansını doğrudan etkilemektedir.Yılda en az 2 defa klima gazının kontrol ettirilerek mevsime göre gazın dolum işlemi gerçekleştirilmelidir.

 

Klimaların içerisine doldurulacak gazın kalitesi de yıl içinde alacağınız verimi doğrudan doğruya etkilemektedir.Klimalarınızı kurdururken veya yıllık periyodik bakımlarını yaptırırken alanında uzmanlaşmış ve son model donanımlara sahip servisleri seçmeniz klimalarınıza doğrudan olumlu katkı sağlamaktadır.

 

Klima gazı dolumunda dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan bir diğeri de klimanın türüne göre gaz basılması işlemidir.Gaz doldurulacak sistemin hangi gazla çalıştığını çok iyi bilmek gerekmektedir.Doldurulması gereken gaz tespit edildikten sonraki işlem ise gazın olması gereken basınç değerlerinde basılması işlemidir.

 

Klima gazı dolumu işlemi teknik uzmanlık isteyen bir iş olup,alanında uzmanlaşmış kişi ve bayilere yaptırılması gerekmektedir.Deneyimli kadromuz ve gelişmiş teknolojik donanımlarımızla bütün klima işlemlerinizde istanbul net servis klima olarak hizmetinizdeyiz.BİZ ARAYALIM
Hava Durumu
Anlık
Yarın
28° 32° 22°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret27797